FE04D010
Fuse Cylindrical type gPV, 10 x 85mm 1500 VDC 10A
FE04D010
In stock
Lovato FE04D010 - Fuse Cylindrical type gPV, 10 x 85mm 1500 VDC 10A
The Lovato FE04D010 is a pv fuse featuring 10A rated current.